Проекти

Рішення для зв'язку забезпечують роботу всієї вашої системи. Зв'язок з командою і клієнтами дозволяє виконувати основні виробничі завдання: підвищувати безпеку і продуктивність, а також покращувати якість обслуговування користувачів і клієнтів. Ми можемо розробити для Вас універсальну стратегію, щоб знизити ризики, мінімізувати час простою і забезпечити успішність системи зв'язку.

Розробка об'єкта являє собою складну задачу, в ході виконання якої Ви можете зіткнутися з несподіваними перешкодами, що не дозволяють завершити проект в призначені терміни і в рамках існуючої кошторису. Будь то встановлення або оновлення окремої радіовежі, спорудження многосайтової системи або створення диспетчерського центру, фахівці компанії "ДОЛЯ і КО.ЛТД" допоможуть Вам розробити проект і створити інфраструктуру за останнім словом техніки з урахуванням вимог до системи зв'язку для вирішення критично важливих завдань.

Наша компанія має великий досвід успішної реалізації проектів побудови систем професійного радіозв'язку. Було успішно побудовано понад 500 проектів систем транкінгового радіозв'язку на базі стандартів DMR, TETRA, APCO25.

ЕНЕРГЕТИКА

img

Connexus Energy

Розташована в місті Рамсі, штат Міннесота (Ramsey, Minnesota), компанія «Коннексус Енерджі» (Connexus Energy) є постачальником електроенергії в окрузі за конкурентними цінами. Як найбільший кооператив споживачів електроенергії в Міннесоті, вона забезпечує електричною енергією близько 130 000 домівок і підприємств. Компанія «Коннексус Енерджі» постійно займає провідні позиції в рейтингах постачальників електроенергії в США і відзначена Індексом задоволеності американських споживачів за надійність поставок електроенергії.

МЕДИЦИНА

img

Швидка медична допомога м.Києва

ТРАНСПОРТ

img

Чемпіонат світу з перегонів на моторних лодках F1

img

Формула 1