Connexus Energy

img

Опис проекту

Розташована в місті Рамсі, штат Міннесота (Ramsey, Minnesota), компанія «Коннексус Енерджі» (Connexus Energy) є постачальником електроенергії в окрузі за конкурентними цінами. Як найбільший кооператив споживачів електроенергії в Міннесоті, вона забезпечує електричною енергією близько 130 000 домівок і підприємств. Компанія «Коннексус Енерджі» постійно займає провідні позиції в рейтингах постачальників електроенергії в США і відзначена Індексом задоволеності американських споживачів за надійність поставок електроенергії.

Впроваджені технології

суть задачи

ЗАМІНИТИ ЗАСТАРІЛУ СИСТЕМУ НОВІТНІМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ

Коли компанія «Коннексус Енерджі» відповідно до вимог положення Федерального агентства по зв'язку США про звуження смуги змушена була замінити застарілу і не відповідну новим вимогам аналогову систему, була зроблена спроба заново оцінити потреби компанії в галузі зв'язку. На додаток до нової системи двостороннього радіозв'язку, що відповідає вимогам положення, компанія «Коннексус Енерджі» потребувала вдосконалення своєї морально застарілої диспетчерської консолі. Компанія також хотіла підключити свій дуже диверсифікований персонал до широкосмугових мовним мережам, так як не у всіх працівників була необхідність в портативної радіостанції. У компанії «Коннексус Енерджі» розуміли, що це була можливість повністю переосмислити концепцію зв'язку по мобільному телефону в режимі push-to-talk (PTT) для забезпечення високої якості обслуговування для своїх споживачів.

рішення

ПЕРЕТВОРЕННЯ ЗВ'ЯЗКУ PTT ЗА ДОПОМОГОЮ ГНУЧКОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ 

Досвід компанії в використанні радіостанцій виробництва компанії Моторола і знання технологій наступного покоління вказали шлях до простого рішення. Спочатку компанія «Коннексус Енерджі» вибрала цифрові радіостанції MOTOTRBO ™ для свого виїзного персоналу, взявши до уваги їх високу продуктивність, чистий звук і вбудовані цифрові програми. Коли черга дійшла до диспетчерської консолі, компанія «Коннексус Енерджі» зажадала технічне рішення, яке б менше залежало від закритого апаратного забезпечення, і було б гнучким, дозволяючи розширити зв'язок PTT за межі радіостанцій, з'єднавши інші мережі і пристрої. Це дозволило б поглибити ступінь взаємодії персоналу і створити можливість співпраці з відомствами і органами самоврядування.

ТЕХНОЛОГІЯ WAVE ЄДНАЄ ЛЮБІ ПРИСТРОЇ ДЕ ЗАВГОДНО 

За допомогою технології WAVE компанія «Коннексус Енерджі» може пов'язувати свої цифрові радіосистеми MOTOTRBO з будь-якими пристроями, що використовують або радіозв'язок, або широкосмугове мовлення. Будь-які пристрої - від смартфонів і планшетів до стаціонарних телефонів і ПК можуть стати пристроями PTT;

Технологія WAVE також забезпечує ефективну взаємодію з іншими мережами радіозв'язку, будь то локальний електрогенератор або служби оперативного реагування. Технологія WAVE пропонує ряд способів простого підключення персоналу до каналів радіозв'язку. Вдосконалений комунікатор WAVE для ПК керує багатофункціональної диспетчерської консоллю на базі простого ПК промислового стандарту. Дане рішення - більш доступне, гнучке і готове до масштабування при розширенні в майбутньому, ніж апаратна консоль;

Мобільний комунікатор (WAVE Mobile Communicator) - додаток, яке перетворює пристрій, що працює на ОС Android або Apple, в багатоканальну портативну станцію, яка транслює безпечний зв'язок PTT. «Можливості реалізації рішень, які використовуються в даний момент технологією WAVE, практично необмежені», - говорить Джон РОНО (John РОНО) зі Служби технологій для бізнесу компанії «Коннексус Енерджі». «Я можу бути вдома, на роботі, на виїзді і в той же час підтримувати зв'язок за допомогою одного і того ж пристрою».


 


Переваги

ТЕХНОЛОГІЯ WAVE ПОЄДНУЄ БУДЬ-ЯКІ ПРИСТРОЇ ДЕ ЗАВГОДНО

За допомогою технології WAVE компанія «Коннексус Енерджі» може пов'язувати свої цифрові радіосистеми MOTOTRBO з будь-якими пристроями, що використовують або радіозв'язок, або широкосмугове мовлення. Будь-які пристрої - від смартфонів і планшетів до стаціонарних телефонів і ПК можуть стати пристроями PTT. Технологія WAVE також забезпечує ефективну взаємодію з іншими мережами радіозв'язку, будь то локальний електрогенератор або служби оперативного реагування.

Технологія WAVE пропонує ряд способів простого підключення персоналу до каналів радіозв'язку. Вдосконалений комунікатор WAVE для ПК керує багатофункціональної диспетчерської консоллю на базі простого ПК промислового стандарту. Дане рішення-більш доступне, гнучке і готове до масштабування при розширенні в майбутньому, ніж апаратна консоль.

Мобільний комунікатор (WAVE Mobile Communicator) - додаток, який перетворює пристрій, що працює на ОС Android або Apple, в багатоканальну портативну станцію, яка транслює безпечну зв'язок PTT. «Можливості реалізації рішень, які використовуються в даний момент технологією WAVE, практично необмежені», - говорить Джон Роно (John Rono) зі Служби технологій для бізнесу компанії «Коннексус Енерджі». «Я можу бути вдома, на роботі, на виїзді і в той же час підтримувати зв'язок за допомогою одного і того ж пристрою».

«Вручаючи ефективну технологію безпосередньо в руки персоналу на виїзді, ми підвищуємо ефективність роботи і продуктивність кожного співробітника. Ось в чому тут справа, завдяки технології WAVE це стало можливим », - говорить Метт Айсет (Matt Yseth), віце-президент компанії« Електрик Оперейшнз »(Electric Operations).


ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ РОБОЧИХ І ЯКОСТІ ПОСЛУГ

Технології MOTOTRBO і WAVE об'єднують системи зв'язку і допомагають компанії «Коннексус Енерджі» зменшити час простоїв, оптимізувати продуктивність праці і забезпечити безпеку персоналу під час проведення робіт. У той час як старе обладнання призводило до дорогих простоїв і негативно позначалося на надійності енергопостачання, сьогодні, коли взаємодія з усього підприємству не зустрічає таких перешкод, робота колективу стала більш ефективною, а швидкість реакції збільшилася.


Переваги розширення зв'язку до широкомовлення виходять за межі внутрішніх операцій. «Нашим клієнтам це дає надійність і безпеку, а також якість послуг, продуктивність і фінансові вигоди для тих з них, хто займається комерційною діяльністю», - говорить Джон Роно. Технології MOTOTRBO і WAVE об'єднують компанію «Коннексус Енерджі», як ніколи раніше - так що компанія може підняти рівень обслуговування клієнтів і посприяти процвітанню своєї спільноти.

Відповідні рішення

img

Електроенергетика

Створення систем радіозв'язку на різних електростанціях і протяжних лініях електропередач вимагає особливого підходу при виборі технології та планування майбутньої мережі. При обриві електропередач в разі шторму, або іншому події, потрібен надійний та оперативний зв'язок всього штату для усунення проблем, що виникли. Залежно від вимог замовника, кількості абонентів і потрібного покриття, системи професійного радіозв'язку Motorola Solutions на базі TETRA / APCO25 / MOTOTRBO є оптимальним рішенням.

Детальніше

Зацікавила наша пропозиція?

Зв'яжіться з нашим менеджером або залиште заявку:

*
*