Проекти

Рішення для зв'язку забезпечують роботу всієї вашої системи. Зв'язок з командою і клієнтами дозволяє виконувати основні виробничі завдання: підвищувати безпеку і продуктивність, а також покращувати якість обслуговування користувачів і клієнтів. Ми можемо розробити для Вас універсальну стратегію, щоб знизити ризики, мінімізувати час простою і забезпечити успішність системи зв'язку.

Розробка об'єкта являє собою складну задачу, в ході виконання якої Ви можете зіткнутися з несподіваними перешкодами, що не дозволяють завершити проект в призначені терміни і в рамках існуючої кошторису. Будь то встановлення або оновлення окремої радіовежі, спорудження многосайтової системи або створення диспетчерського центру, фахівці компанії "ДОЛЯ і КО.ЛТД" допоможуть Вам розробити проект і створити інфраструктуру за останнім словом техніки з урахуванням вимог до системи зв'язку для вирішення критично важливих завдань.

Наша компанія має великий досвід успішної реалізації проектів побудови систем професійного радіозв'язку. Було успішно побудовано понад 500 проектів систем транкінгового радіозв'язку на базі стандартів DMR, TETRA, APCO25.

ЕНЕРГЕТИКА

img

КИЇВЕНЕРГО

Публічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» - унікальний енергокомплекс теплоелектроцентралей, теплових та електромереж, налагоджувальних, ремонтно-будівельних, транспортних та інших підрозділів, які забезпечують столицю України електричною та тепловою енергією.

Компанією DOLYA була побудована сучасна система цифрового радіозв'язку на базі обладнання MOTOTRBO, для управлінського і інженерно-технічного персоналу, диспетчерської і чергового персоналу диспетчерських пунктів, ТП, РП та ін., З можливістю організації окремих груп радіозв'язку (для управлінського персоналу, інженерно-технічного персоналу , диспетчерського персоналу, аварійно відновлювальних бригад та загального зв'язку, як окремо, так і об'єднаного радіозв'язку для координації роботи в разі необхідності);

img

Aux Sable

Виробничий персонал на об'єкті "AUX SABLE" - це очі і вуха операторів центрального поста. Вони відкривають і закривають вентилі, запускають і зупиняють обладнання, перевіряють тиск і рівні рідин. Постійний двосторонній зв'язок вкрай важливий. І радіостанції MOTOTRBO відмінно з цим справляються.

БЕЗПЕКА

ГРОМАДЯНСЬКА

img

Публічні школи округу Елмор

Об'єднання публічних шкіл округу Елмор знайшло найкращий спосіб забезпечення зв'язку між школами і автобусами для підвищення безпеки учнів та ефективності обліку. Вони виявили, що цифрові радіостанції MOTOTRBO, що працюють в комерційній мережі MOTOTRBO Connect Plus - найкраще рішення для задоволення їх потреб. Два основних способи застосування MOTOTRBO - стеження за GPS і система зв'язку для робочих груп WAVE 3000 - дозволили їм ефективно відслідковувати переміщення парку автобусів і поширити радіозв'язок на користувачів, які не мали радіостанцій раніше.

img

Fairmont The Palm Dubai

Радіостанції MOTOTRBO стали головною складовою діяльності курорту і його здатності надавати гостям п'ятизіркове обслуговування: будь то прохання принести рушник або усунути поломку, персонал курорту використовує радіостанції, щоб швидко знайти потрібну людину, яка здатна виконати завдання.

img

Meadowhall

Найбільший торговий центр в Йоркширі, «Мідоухолл», привертає більше 25 мільйонів відвідувачів щороку і вміщує в себе 280 магазинів. Забезпечення зручного і незабутнього шопінгу - найважливіша мета даного торгового центру, що вимагає гарантованої безпеки для покупців, продавців і обслуговуючого персоналу в разі надзвичайної події. Цифрова двостороння радіосистема MOTOTRBO Capacity Plus з системою внутрішнього позиціонування DMRAlert використовується в «Мідоухолл» вже кілька років, дозволяючи здійснювати моніторинг і визначати точне місце розташування персоналу на території центру з центрального поста. Система дозволяє «Мідоухолл» швидко реагувати на інциденти і допомагає забезпечувати високі стандарти обслуговування і безпеки.