Aux Sable

Опис проекту

профіль клієнта:

Компанія

"AUX SABLE"

Адреса

Чаннахон, Ілінойс (США)

Галузь

Нафта й газ

Партнер

ТОВ «Чікаго Ком'юнікейшнз»

Компанія «AUX SABLE —один з найбільших північноамериканських заводів з відбору та фракціонування газового конденсату (ГК). Будучи ключовою фігурою в галузі переробки газу, «Окс Сейбл» управляє установками і трубопроводами в деяких найбільш активно розробляємих сланцевих покладах на континенті, включаючи Альберту (Канада) і Північну Дакоту. 

 Протягом більше 15 років компанія «Окс Сейбл» займалася відбором і фракціонуванням природного газу на своєму об'єкті площею 283 тисячі квадратних метрів в Чаннахоне, штат Іллінойс, у терміналі трубопроводу «Альянс». Вона обробляє 60 тисяч кубічних метрів природного газу в день з виробництвом близько 107 000 барелів ГК-продуктів в день - в тому числі етану, пропану, бутану і пентану. Переробка природного газу - це складна операція, в якій задіяні великі обсяги природного газу та ГК, які транспортуються по трубопроводах, а також переробне обладнання та судна-сховища, для зберігання. 

Безпека є обов'язковою для всіх співробітників заводу, запорукою дотримання норм і забезпечення благополуччя місцевих жителів. У міру розширення компанією «Окс Сейбл» її об'єкта в Іллінойсі для збільшення виробництва ГК, вона хоче впроваджувати і покращувати цифрову систему радіозв'язку MOTOTRBO не тільки для штатних співробітників, але і для команд сторонніх підрядників. Платформа MOTOTRBO пропонує безпечний і ефективний спосіб задоволення їх часто мінливих вимог до зв'язку.


Впроваджені технології

Завдання

Розширення радіозв'язку в рамках виробництва 

У своїй роботі компанія «Окс Сейбл» щодня стикається з горючими і вибухонебезпечними газами, парами і рідинами. 100% безпека є постійним пріоритетом, зокрема для мінімізації ризику загоряння або вибуху. Устаткування на об'єкті повинно мати сертифікат «HazLoc»: придатність для використання в небезпечних зонах. Радіостанції двостороннього зв'язку MOTOTRBO HazLoc і аксесуари до них сертифіковані відповідно до міжнародних стандартів і розроблені таким чином, щоб в процесі експлуатації не створювати джерел загоряння - навіть найдрібніших іскор. З огляду на масштабне розширення об'єкта в Іллінойсі з метою збільшення виробництва до 29 000 барелів день компанії «Окс Сейбл» потрібно було розширити мережу радіозв'язку MOTOTRBO HazLoc, включивши підрядників, які перебувають на її території.

Рішення

MOTOTRBO Digital працює під тиском 

Працюючи з давнім партнером компанії Motorola Solutions, ТОВ «Чикаго Ком'юнікейшнз» (Chicago Communications LLC.), Компанія «Окс Сейбл» доповнила свої радіостанції MOTOTRBO DP3600 новими станціями MOTOTRBO DP4800. Крім того, три дюжини портативних пристроїв щодня видаються підрядникам поряд з бригадирами для виконання таких важливих робіт, як зварювання. Персонал «Окс Сейбл» - від техніків до залізничних інженерів - покладається більш ніж на 200 радіостанцій MOTOTRBO HazLoc, сім опорних станцій MOTOTRBO в дрезинах і вантажівках компанії, і чотири ретранслятора MOTOTRBO, що працюють в режимі Capacity Plus. Ця односайтовая система транкінгового зв'язку дозволяє легко додавати нових користувачів. «Компанія« Окс Сейбл » працює в шумних умовах і потребує можливості оперативно зв'язуватися з працівниками. День у день вони покладаються на радіостанції MOTOTRBO », - пояснює Кеті Кулніг, менеджер по роботі з клієнтами компанії«Chicago Communications». «Наш виробничий персонал на об'єкті - це очі і вуха операторів центрального поста. Вони відкривають і закривають вентилі, запускають і зупиняють обладнання, перевіряють тиск і рівні рідин. Постійний двосторонній зв'язок вкрай важливий. І радіостанції MOTOTRBO відмінно з цим справляються », - каже Ансельмо Ернандез мл., Контролер виробництва.Завдання

Оперативний і безпечний зв'язок між командами підрядників 

Команди сторонніх підрядників щодня працюють над розширенням об'єкта компанії «Окс Сейбл» в Іллінойсі. Зважаючи на таке кількості людей, оперативна і надійний зв'язок є найважливішим завданням. «У нас є підрядники, які займаються зварюванням та іншими пожежонебезпечними роботами», - каже Ансельмо Ернандез мл. (Anselmo Hernandez, Jr.), контролер виробництва. «З ними працює пожежна охорона, щоб в разі виникнення іскор можна було викликати допомогу. Також ми заздалегідь підготували план дій у надзвичайній ситуації, але він ефективний, тільки коли вони можуть негайно з нами зв'язатися, щоб ми були в курсі того, що відбувається ».

рішення

Додатки MOTOTRBO ставлять безпеку на перше місце 

 Безпека персоналу - найважливіший елемент на великому відкритому об'єкті з газами під високим тиском, небезпечними умовами і несприятливою погодою. І саме тут важливу роль відіграє система повідомлень про нещасні випадки з робітниками (Teldio Man Down Notifier) ​​на радіостанціях MOTOTRBO. Її робота спрямована на запобігання нещасним випадкам з працівниками, визначення випадків падіння або події в будь-якій точці на території площею 283 тисячі кв.м. Функція оповіщення про нещасний випадок, облік ідентифікаційні номери радіостанцій для контролю і обліку співробітників і завжди доступний зв'язок вкрай важливі для повсякденної роботи. При такій кількості персоналу з радіостанціями на об'єкті будь-хто може викликати допомогу або швидко натиснути кнопку аварійного сигналу. На випадок пригод, які потребують допомоги сторонніх організацій, місцева поліція і пожежна служба використовують радіостанції MOTOTRBO на об'єкті в заводському центрі управління діями в надзвичайній обстановці, щоб координувати оперативне реагування підрозділів на даному об'єктіЗавдання

Гарантія безперебійної роботи системи 

Обсяги газового конденсату, що переробляється компанією «Окс Сейбл», складно уявити. Візьміть 5-галон балон пропану, який можна знайти на будь-який заправці, і помножте його на 294 000 - і ви отримаєте обсяг тільки одного продукту, виробленого заводом в день. 

«Без радіозв'язку ми б просто не добилися успіху, - говорить Ернандез. Так, стеження за різними ретрансляторами, перевірка, щоб канали були відкриті, пошук несправностей - це копітка робота. Коли наша система зв'язку працює добре, ніхто не звертає на неї уваги. Якщо у нас поломка, ми це бачимо. Ми зрозуміли, що використовували свою систему неефективно. Ми не фахівці в обладнанні для зв'язку, і тому проведення технічного обслуговування і моніторинг віднімають у нас багато сил і часу ».

Рішення

Договір на обслуговування оптимізує період справної роботи обладнання і знижує експлуатаційні витрати 

«Так як компанія «Aux Sable» покладається на радіостанції MOTOTRBO у повсякденній роботі, проблеми з ретранслятором можуть серйозно позначитися на часі безвідмовної роботи, - підкреслює Кеті Кулніг (Cathy Kulnig) з компанії«Chicago Communications». Вони не використовували систему MOTOTRBO і останні оновлення на повну потужність, і хотіли мати цілодобову підтримку, щоб переконатися, що все працює в будь-який час доби ». 

Компанія нещодавно підписала з «Chicago Communications» договір на обслуговування для проведення профілактичного технічного обслуговування та моніторингу системи MOTOTRBO.    За словами контролера виробництва Ернандез, вони не усвідомлювали, наскільки це важливо, поки не зіткнулися з поломкою в процесі модернізації. «Нам довелося зупинити роботу на кілька годин, і за цей короткий час ми втратили значну суму грошей. Договір на обслуговування не тільки економить нам гроші, а й знімає з нас тягар моніторингу та технічного обслуговування системи », - говорить він.Переваги

Дозволяє уникнути зупинки виробництва і простоїв в роботі
Надійність, довговічність і ефективність роботи - це головні пріоритети виробників, і компанія «Окс Сейбл» - не виняток. «На даний момент ми працюємо вже 15 років, і простій у нас був лише раз, тривалістю півтора тижні, коли ми зупиняли всі виробництво. Нам потрібні радіостанції, що працюють в будь-яких, навіть найсуворіших і небезпечних умовах.

Саме тому ми використовуємо цифрові радіостанції MOTORBO з самого першого дня», - каже Ернандез. «У звичайний день, якби у нас не було MOTOTRBO, нам би довелося зупинити всі підрядні роботи. Також нам довелося б мінімізувати звичайні операції, включаючи технічне обслуговування і другорядні роботи ».

Чіткий безперебійний зв'язок у важких умовах роботи.
Переробні установки на об'єктах ДК можуть створювати дуже високий рівень шуму. Саме тому радіостанції MOTOTRBO DP мають такі важливі функції, як придушення шуму. і інтелектуальна аудіофункція, що дозволяють стежити за фоновим шумом і автоматично підлаштовувати гучність мікрофона.

Шумоподавляючі навушники дозволяють персоналу компанії «Окс Сейбл» ефективно спілкуватися, одночасно захищаючи органи слуху.

«Радіостанції MOTOTRBO дуже зносостійкі», - додає Ернандез. «Їх часто закидають в візки, кидають на землю, кладуть в ящик з інструментами. Їх використовують підрядники, які відносяться до них не особливо дбайливо, так як це не їхня власність. У нас є персонал, що працює на висоті, який може випадково упустити їх з висоти 6-9 метрів, і радіостанції MOTOTRBO здатні це витримати ».

Обслуговування обладнання спрощує роботу і знижує ризики
Компанія «Окс Сейбл» максімірізує свої інвестиції шляхом забезпечення моніторингу та правильного використання системи MOTOTRBO. Нещодавно підписаний з «Chicago Communications» договір на обслуговування усуває труднощі і відповідальність, пов'язані з управлінням мережею, збільшує термін експлуатації обладнання та допомагає оптимізувати радіоплатформу. «Компанія AUX SABLE »усвідомила цінність договору на обслуговування», - говорить Кеті Кулніг.

«Ми здійснюємо моніторинг і виконуємо профілактичне обслуговування їх обладнання, такого як ретранслятори, забезпечуючи їх безперебійну роботу».

Створення більш безпечних умов для кожного працівника
Коли компанія «Окс Сейбл» проводить роботи на об'єкті, за яким повинен наглядати людина, все залежить від голосового зв'язку. За словами Ернандез, без MOTOTRBO це було б складніше, менш ефективно і потенційно небезпечно. «Якщо хтось перебуває на іншому кінці об'єкта, і вам потрібно передати йому, щоб він ще трохи прочинив вентиль, важливо повідомити це чітко і негайно», - говорить він.

Цифрові радіостанції MOTOTRBO пропонують безліч опцій, пов'язаних з безпекою, такі як повідомлення про нещасний випадок з працівником, виклик всіх радіостанцій і канали аварійного зв'язку, а також можливість відправляти текстові або голосові повідомлення для загального збору в разі події. «Ця система включає всі функції, потрібні нам для підтримки продуктивності і безпеки робочого місця», - каже Ернандез. «Знаєте, ми вважаємо радіостанції MOTOTRBO чимось самим собою зрозумілим, але я не можу уявити собі роботу без них».

Зацікавила наша пропозиція?

Зв'яжіться з нашим менеджером або залиште заявку:

*
*