Рішення

Компанія Motorola Solutions надає індивідуальні, ретельно продумані, комплексні рішення, які підходять для виконання безлічі критично важливих операцій і бізнес-задач, з якими наші клієнти стикаються щодня.

img

Спортивні споруди

При побудові зв'язку на спортивних майданчиках, комплексах і стадіонах, забезпечення надійного голосового зв'язку і передачі даних для громадської безпеки мають першорядне значення. При повній завантаженості спортивного комплексу середнього розміру йдеться про 70 тисяч уболівальників, 15 бригад швидкої медичної допомоги, 250 співробітників охорони і 1000 стюардів. Всі ці співробітники повинні бути в змозі виходити на зв'язок швидко і ефективно, незалежно від місцезнаходження. Рішення від Motorola Solutions на базі ТЕTRA дозволить членам команд негайно реагувати на будь-які проблемні або надзвичайні ситуації та приймати обґрунтовані рішення на основі точної і оперативної інформації.

img

Електроенергетика

Створення систем радіозв'язку на різних електростанціях і протяжних лініях електропередач вимагає особливого підходу при виборі технології та планування майбутньої мережі. При обриві електропередач в разі шторму, або іншому події, потрібен надійний та оперативний зв'язок всього штату для усунення проблем, що виникли. Залежно від вимог замовника, кількості абонентів і потрібного покриття, системи професійного радіозв'язку Motorola Solutions на базі TETRA / APCO25 / MOTOTRBO є оптимальним рішенням.

img

Житлово-комунальні господарства та ОСББ

З стічних вод заводу на лінії електропередачі, в офісі або підстанції, MOTOROLA SOLUTIONS допомагає комунальним підприємствам працювати більш ефективно, продуктивно і безпечно вирішувати складні завдання у важких умовах. З адаптованими рішеннями професійного цифрового радіозв'язку від MOTOROLA SOLUTIONS, ремонтні бригади ЖКГ будуть завжди на зв'язку з диспетчером і зможуть оперативно відповідати і вирішувати труднощі, що виникають, а також знизити ризики і витрати.

img

Транспорт

Комунікаційні рішення від Motorola Solutions допоможуть вам оптимізувати свої транспортні засоби для обслуговування ланцюга поставок і в кінцевому рахунку, ваших клієнтів. Додатки, які дозволяють відстежувати транспортні засоби та поставки, дозволяють доставляти вантажі в термін і точно за адресою, все це при одночасному підвищенні безпеки та дотримання нормативних вимог. Водії в безпеці, витрати нижче і клієнти задоволені. З цифровими системами зв'язку від компанії Motorola Solutions, ви зведете до нуля затримки по доставці, перевершивши всі очікування від комунікаційних рішень, адаптованих до ваших потреб.

img

Будівництво

У будівництві необхідно максимально підвищити продуктивність, щоб залишатися конкурентоспроможними. Але це може бути важко. На будівельній ділянці роботи завжди пил, бруд, вода, небезпечні матеріали, температурні перепади - і багато шуму. Безпека має важливе значення і вам буде потрібно найшвидший, найефективніший відгук у разі якоїсь події. Грунтуючись на передових технологіях MOTOROLA SOLUTIONS, професійні цифрові радіостанції MOTOTRBO готові допомогти вирішити всі ці складні завдання з підвищеною продуктивністю.

img

Силові структури

Motorola представила свою першу радіостанцію для поліції ще в 1930 році і з тих пір співпрацює з силовими відомствами всіх країн. На сьогоднішній день MOTOROLA SOLUTIONS співпрацює з більш ніж 100,000 клієнтами в сфері громадської безпеки, в 100 країнах світу. Компанія MOTOROLA SOLUTIONS працює з правоохоронними органами всіх типів і розмірів і управляє більш ніж 30 повномасштабними комплексними рішеннями професійного радіозв'язку по всьому світу. З передовими технологіями компанії MOTOROLA SOLUTIONS, а також комплексними рішеннями, спеціально розробленими для силовиків, ваше відомство матиме більш швидкі відповіді, краще розподілу ресурсів, а також виняткові результати.