Проекти

Рішення для зв'язку забезпечують роботу всієї вашої системи. Зв'язок з командою і клієнтами дозволяє виконувати основні виробничі завдання: підвищувати безпеку і продуктивність, а також покращувати якість обслуговування користувачів і клієнтів. Ми можемо розробити для Вас універсальну стратегію, щоб знизити ризики, мінімізувати час простою і забезпечити успішність системи зв'язку.

Розробка об'єкта являє собою складну задачу, в ході виконання якої Ви можете зіткнутися з несподіваними перешкодами, що не дозволяють завершити проект в призначені терміни і в рамках існуючої кошторису. Будь то встановлення або оновлення окремої радіовежі, спорудження многосайтової системи або створення диспетчерського центру, фахівці компанії "ДОЛЯ і КО.ЛТД" допоможуть Вам розробити проект і створити інфраструктуру за останнім словом техніки з урахуванням вимог до системи зв'язку для вирішення критично важливих завдань.

Наша компанія має великий досвід успішної реалізації проектів побудови систем професійного радіозв'язку. Було успішно побудовано понад 500 проектів систем транкінгового радіозв'язку на базі стандартів DMR, TETRA, APCO25.

БЕЗПЕКА

СПОРТ

img

Арена Львів

img

НСК Олімпійський

Система зв'язку DIMETRA IP Micro забезпечує оптимальне покриття у всьому комплексі загальною площею 145,741м², включаючи підземну парковку і гардеробні приміщення. Проста і швидка інсталяція, простота в експлуатації і обслуговуванні - ось основні переваги DIMETRA IP Micro. Вона забезпечують високоякісну і виключно надійний оперативний зв'язок між персоналом стадіону під час проведення матчів або інших заходів, включаючи години найбільшого навантаження і виникнення надзвичайних ситуацій.

ТРАНСПОРТ

img

Rheinbahn AG

Компанія «Райнбан АГ» (Rheinbahn AG) є постачальником послуг громадського транспорту в федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія в Німеччині. В її розпорядженні парк з більш 700 поїздів, автобусів і трамваїв, що працюють на 110 лініях, що забезпечують повідомлення на площі близько 570 км2, а також близько 2800 працівників. «Віа Феркерсгезелльшафт» (Via Verkehrsgesellschaft) - це суспільний консорціум, до складу якого входять три транспортні компанії: «Дуйсбургер Феркерсгезелльшафт АГ» (Duisburger Verkehrsgesellschaft AG), «Ессенер Феркерс АГ» (Essener Verkehrs-AG) і «Мюльхаймер Феркерс Гезелльшафт мбХ» (Mülheimer Verkehrsgesellschaft mbH), в яких в цілому працюють 2700 чоловік. Консорціум управляє 99 лініями з більш ніж 700 транспортними засобами. Всі ці чотири компанії в цілому за день перевозять близько 1,3 мільйона пасажирів в Рейнсько-Рурському регіоні.

img

Міжнародний аеропорт Донецьк ім. С.Прокоф'єва

Dimetra IP Micro помітно підвищила рівень взаємодії між персоналом стадіону. Була значно збільшена канальна ємність, забезпечивши 100% радіопокриття всій території стадіону і криштально чітку якість звуку навіть при високому шумовому рівні. За словами користувачів, радіостанції TETRA надійні і прості у використанні.