Виробництво

Опис

Використовувана продукція

Реалізовані проекти

img

Rheinbahn AG

Компанія «Райнбан АГ» (Rheinbahn AG) є постачальником послуг громадського транспорту в федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія в Німеччині. В її розпорядженні парк з більш 700 поїздів, автобусів і трамваїв, що працюють на 110 лініях, що забезпечують повідомлення на площі близько 570 км2, а також близько 2800 працівників. «Віа Феркерсгезелльшафт» (Via Verkehrsgesellschaft) - це суспільний консорціум, до складу якого входять три транспортні компанії: «Дуйсбургер Феркерсгезелльшафт АГ» (Duisburger Verkehrsgesellschaft AG), «Ессенер Феркерс АГ» (Essener Verkehrs-AG) і «Мюльхаймер Феркерс Гезелльшафт мбХ» (Mülheimer Verkehrsgesellschaft mbH), в яких в цілому працюють 2700 чоловік. Консорціум управляє 99 лініями з більш ніж 700 транспортними засобами. Всі ці чотири компанії в цілому за день перевозять близько 1,3 мільйона пасажирів в Рейнсько-Рурському регіоні.

Детальніше
img

Швидка медична допомога м.Києва

Детальніше
img

Чемпіонат світу з перегонів на моторних лодках F1

Детальніше
img

КИЇВЕНЕРГО

Публічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» - унікальний енергокомплекс теплоелектроцентралей, теплових та електромереж, налагоджувальних, ремонтно-будівельних, транспортних та інших підрозділів, які забезпечують столицю України електричною та тепловою енергією.

Компанією DOLYA була побудована сучасна система цифрового радіозв'язку на базі обладнання MOTOTRBO, для управлінського і інженерно-технічного персоналу, диспетчерської і чергового персоналу диспетчерських пунктів, ТП, РП та ін., З можливістю організації окремих груп радіозв'язку (для управлінського персоналу, інженерно-технічного персоналу , диспетчерського персоналу, аварійно відновлювальних бригад та загального зв'язку, як окремо, так і об'єднаного радіозв'язку для координації роботи в разі необхідності);

Детальніше
img

Aux Sable

Виробничий персонал на об'єкті "AUX SABLE" - це очі і вуха операторів центрального поста. Вони відкривають і закривають вентилі, запускають і зупиняють обладнання, перевіряють тиск і рівні рідин. Постійний двосторонній зв'язок вкрай важливий. І радіостанції MOTOTRBO відмінно з цим справляються.

Детальніше
img

Публічні школи округу Елмор

Об'єднання публічних шкіл округу Елмор знайшло найкращий спосіб забезпечення зв'язку між школами і автобусами для підвищення безпеки учнів та ефективності обліку. Вони виявили, що цифрові радіостанції MOTOTRBO, що працюють в комерційній мережі MOTOTRBO Connect Plus - найкраще рішення для задоволення їх потреб. Два основних способи застосування MOTOTRBO - стеження за GPS і система зв'язку для робочих груп WAVE 3000 - дозволили їм ефективно відслідковувати переміщення парку автобусів і поширити радіозв'язок на користувачів, які не мали радіостанцій раніше.

Детальніше
img

Connexus Energy

Розташована в місті Рамсі, штат Міннесота (Ramsey, Minnesota), компанія «Коннексус Енерджі» (Connexus Energy) є постачальником електроенергії в окрузі за конкурентними цінами. Як найбільший кооператив споживачів електроенергії в Міннесоті, вона забезпечує електричною енергією близько 130 000 домівок і підприємств. Компанія «Коннексус Енерджі» постійно займає провідні позиції в рейтингах постачальників електроенергії в США і відзначена Індексом задоволеності американських споживачів за надійність поставок електроенергії.

Детальніше
img

Fairmont The Palm Dubai

Радіостанції MOTOTRBO стали головною складовою діяльності курорту і його здатності надавати гостям п'ятизіркове обслуговування: будь то прохання принести рушник або усунути поломку, персонал курорту використовує радіостанції, щоб швидко знайти потрібну людину, яка здатна виконати завдання.

Детальніше
img

Арена Львів

Детальніше
img

Meadowhall

Найбільший торговий центр в Йоркширі, «Мідоухолл», привертає більше 25 мільйонів відвідувачів щороку і вміщує в себе 280 магазинів. Забезпечення зручного і незабутнього шопінгу - найважливіша мета даного торгового центру, що вимагає гарантованої безпеки для покупців, продавців і обслуговуючого персоналу в разі надзвичайної події. Цифрова двостороння радіосистема MOTOTRBO Capacity Plus з системою внутрішнього позиціонування DMRAlert використовується в «Мідоухолл» вже кілька років, дозволяючи здійснювати моніторинг і визначати точне місце розташування персоналу на території центру з центрального поста. Система дозволяє «Мідоухолл» швидко реагувати на інциденти і допомагає забезпечувати високі стандарти обслуговування і безпеки.

Детальніше
img

НСК Олімпійський

Система зв'язку DIMETRA IP Micro забезпечує оптимальне покриття у всьому комплексі загальною площею 145,741м², включаючи підземну парковку і гардеробні приміщення. Проста і швидка інсталяція, простота в експлуатації і обслуговуванні - ось основні переваги DIMETRA IP Micro. Вона забезпечують високоякісну і виключно надійний оперативний зв'язок між персоналом стадіону під час проведення матчів або інших заходів, включаючи години найбільшого навантаження і виникнення надзвичайних ситуацій.

Детальніше
img

Міжнародний аеропорт Донецьк ім. С.Прокоф'єва

Dimetra IP Micro помітно підвищила рівень взаємодії між персоналом стадіону. Була значно збільшена канальна ємність, забезпечивши 100% радіопокриття всій території стадіону і криштально чітку якість звуку навіть при високому шумовому рівні. За словами користувачів, радіостанції TETRA надійні і прості у використанні.

Детальніше
img

Формула 1

Детальніше

Зацікавила наша пропозиція?

Зв'яжіться з нашим менеджером або залиште заявку:

*
*