Meadowhall

Опис проекту

профиль клиента:

Компания

Торговый центр «Мидоухолл»

Адрес

Yorkshire, Great Britain

Отрасль

Розничная торговля

Партнеры

DCRS Ltd (Авторизированный радиопартнер); Neocom Software (Партнер по приложениям)

Крупнейший торговый центр в Йоркшире, «Мидоухолл», привлекает более 25 миллионов посетителей ежегодно и вмещает в себя 280 магазинов. Обеспечение удобного и запоминающегося шопинга — важнейшая цель данного торгового центра, требующая гарантированной безопасности для покупателей, продавцов и обслуживающего персонала в случае чрезвычайного происшествия.

Цифровая двухсторонняя радиосистема MOTOTRBO Capacity Plus с системой внутреннего позиционирования DMRAlert используется в «Мидоухолл» уже несколько лет, позволяя осуществлять мониторинг и определять точное местоположение персонала на территории центра с центрального поста. Система позволяет «Мидоухолл» быстро реагировать на инциденты и помогает обеспечивать высокие стандарты обслуживания и безопасности.

Работая с авторизованным партнером в сфере радиотехнологийкомпании «Моторола», компанией DCRS, торговый центр «Мидоухолл» усовершенствовал техническое решение MOTOTRBO, включив в него систему громкой связи с питанием от солнечной энергии, связанную с существующей радиосистемой производства «Моторола». Работая с восемью различными точками сбора, расположенными за пределами центра, система питается солнечной энергией, что соответствует обязательствам «Мидоухолл» в области защиты окружающей среды. Новейшая система обеспечивает локальную связь на точках сбора и централизованное управление персоналом и посетителями во время эвакуации. Система позволяет контролировать скопления людей в процессе эвакуации, непрерывно информируя посетителей и, после нормализации ситуации, максимально быстро вернуть их в помещение.


Впроваджені технології

суть задачі

В кінці 2013 року компанія «Мідоухолл» направила до свого старого партнера в сфері радіотехнологій, компанії DCRS, запит про можливість впровадження зовнішньої системи гучного зв'язку в кожну з восьми точок збору торгового центру. У разі надзвичайної ситуації в торговому центрі «Мідоухолл» на точки збору спрямовуються куратори з евакуації, звідки вони можуть координувати роботу аварійної команди. Ще недавно куратори мали використовувати ручні гучномовці для передачі повідомлень групам людей, що збираються на кожній точці збору, а переговори з аварійної командою вести по раціях. Торговому центру «Мідоухолл» було потрібно нове технічне рішення, здатне передавати по радіо попередньо записані повідомлення одночасно або незалежно один від одного на кожній з точок збору, як тільки відбудеться евакуація центру, забезпечуючи безперервне і швидке реагування на позаштатні ситуації. Торговий центр «Мідоухолл» успішно використовував радіоустаткування MOTOTRBO виробництва «Моторола» кілька років до моменту виникнення необхідності впровадження бездротової системи гучного зв'язку, яка могла б працювати з існуючою цифровою радіосистемою MOTOTRBO. Установку необхідно було завершити з мінімальним перервою в роботі, а харчування повинно було здійснюватися від незалежного, екологічно чистого джерела, так як проводка торгового центру не досягає зовнішніх точок збору.

рішення

Партнер компанії «Моторола» в сфері радіотехнологій, компанія DCRS розробила і створила першу в Великобританії систему гучного зв'язку з живленням від сонячних елементів, пов'язану з радіосистемою MOTOTRBO. Безпечний і стійкий до погодних умов корпус портативної радіостанції MOTOTRBO DP4600, інтегрованої в підсилювач, був встановлений на кожній з восьми точок збору. На вершині стовпа, що позначає точку збору, поміщені дві сонячні панелі, що живлять систему і заряджають внутрішні герметичні акумулятори, так що система залишається повністю зарядженою і готовою до використання. Під сонячними панелями розміщений комплект гучномовців, які формують окрему систему гучного зв'язку, яка активується із залу управління або на кожній точці збору. Система управляється диспетчерським додатком TRBOnet, розробленим компанією «Neocom Software». Воно забезпечує запис голосу і даних, що використовуються в тренувальних або страхових цілях. Зал управління або куратор евакуації на кожній точці збору можуть вибрати попередньо записані повідомлення зі списку і послати такі повідомлення за допомогою диспетчера TRBOnet або на окремі точки збору, або на все відразу за допомогою кнопки. Простота і легкість використання життєво важливі в надзвичайній ситуації, і це стало основним критерієм, що використовувалися DCRS при розробці системи гучного зв'язку для «Мідоухолл». Під час різних заходів, і навіть, наприклад, для запалювання різдвяних вогнів, куратори просто відкривають корпус і можуть за допомогою ручного мікрофона зв'язатися з залом управління за допомогою двосторонньої радіозв'язку або передати по гучному зв'язку повідомлення для групи людей, зібраної на точці збору. Також можна передавати повідомлення з точок збору на дві парковки, розташовані на різних поверхах.Переваги

  • Крім чудової якості аудіосигналу в широкому діапазоні, MOTOTRBO має інтегрований передавач даних, який може бути налаштований для виконання широкого спектру специфічних функцій. Його масштабованість і багатофункціональність забезпечують споживачеві можливість адаптувати і розширювати систему як завгодно, використовуючи єдине технічне рішення, що поєднує системи передачі даних і голосу.
  • Система гучного зв'язку MOTOTRBO успішно використовується для проведення евакуаційних навчань в ТЦ «Мідоухолл», а також для управління потоками людей і донесення до відвідувачів актуальної інформації в таких випадках, як, наприклад, проходження етапу 2 гонки Тур-де-Франс 2014 року, маршрут якого проходив повз торгового центру.
  • Система була схвалена місцевим управлінням поліції, а також органами охорони здоров'я, і показала здатність інформувати персонал і покупців в ході евакуації, долаючи найпоширеніші проблеми процесу евакуації. Після отримання сигналу «все в нормі» куратори евакуації можуть дозволити покупцям повернутися в торговий центр одночасним повідомленням, мінімізуючи перерви в роботі центру, необхідні для проведення навчань.

Відповідні рішення

img

Торгівля

Однією з ключових потреб динамічної і висококонкурентної сфери роздрібної торгівлі є ефективна комунікація персоналу. Радіостанції Motorola є цінним інструментом для надання допомоги вашому персоналу, залишатися завжди на зв'язку, тим самим підвищуючи якість обслуговування і ступінь задоволення клієнтів.
Компанія Motorola Solutions постійно консультується з топ-менеджментом і персоналом, що працює в сфері рітейлу, щоб розуміти на які нюанси варто звернути увагу, для постійного поліпшення моделей радіостанцій, що випускаються .

Детальніше

Зацікавила наша пропозиція?

Зв'яжіться з нашим менеджером або залиште заявку:

*
*