Міжнародний аеропорт Донецьк ім. С.Прокоф'єва

img

Опис проекту

профіль клієнту:

Компанія

Міжнародний Аеропорт Донецьк імені С.Прокоф'єва

Адреса

м. Донецьк, Україна

Галузб

Транспорт

Партнер

“ДОЛЯ І КО. ЛТД”, м. Київ, Україна

Донецьк - п'яте за величиною місто в Україні. Міжнародний аеропорт Донецьк був модернізований в 2012 році в рамках підготовки до чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2012. В результаті ультрасучасний аеропорт збільшив пропускну здатність терміналів з 700 до 3800 пасажирів на годину і можливість приймати повітряні судна всіх типів вдень і вночі.

Раніше в аеропорту використовувався тільки аналоговий радіозв'язок і паперова документація для проведення і контролю операцій. C модернізацією аеропорт отримав нову високопропускну, продуктивну і надійну систему радіозв'язку.

Працюючи в тісній співпраці з компанією "ДОЛЯ І КО. ЛТД ", міжнародний аеропорт Донецьк використовує технології мережі TETRA Dimetra IP Compact і радіостанції TETRA від Motorola Solutions. Система забезпечує надійний і захищений радіозв'язок для персоналу аеропорту на всій його території, включаючи термінали, склади, готель, багаторівневу стоянку та інші виробничі будівлі.


Отримання точної та своєчасної інформації дозволяє персоналу аеропорту знаходитись в потрібному місці в потрібний час, приймати обґрунтовані рішення і виконувати свої обов'язки швидко і ефективно. З моменту початку використання системи аеропорт вже досяг істотної економії витрат до 20% і економії часу до 10%.


ПРОБЛЕМИ

Аналогова система радіозв'язку, яка використовувалася в аеропорту раніше, підтримувала тільки групові голосові виклики, з малою абонентською ємністю і недостатньою зоною радіопокриття. Виробництво необхідної документації забирало багато часу і призводило до виникнення помилок. Результатом був неефективний розподіл ресурсів і відсутність інформації в реальному масштабі часу.

Зі збільшенням кількості рейсів і пасажирів, чисельність обслуговуючого персоналу аеропорту збільшилася більш ніж в два рази, що поставило перед аеропортом завдання підвищення ефективності його функціонування. Перш за все, необхідно було побудувати нову систему зв'язку з можливістю передачі даних, яка була б сумісна з уже застосовуваною в аеропорту системою телефонного та аналогового зв'язку.


РІШЕННЯ

На конкурсній основі партнером Міжнародного аеропорту Донецьк стала компанія "Доля і Ко. ЛТД ", що є офіційним Партнером Motorola Solutions. Платформа зв'язку Dimetra IP Compact була спеціально обрана компанією "Доля і Ко. ЛТД " відповідно до вимог аеропорту. В результаті, ресурси і функціонал системи дозволили об'єднати в єдину мережу всі служби аеропорту, а також авіакомпанії та інші обслуговуючі підприємства.

Нова система зв'язку має великий запас канальної ємності і підтримує функції надання каналів на вимогу і управління черговістю - таким чином, гарантуючи наявність вільного каналу для користувачів навіть при виникненні надзвичайної ситуації. Система забезпечує групові та індивідуальні виклики, а також передачу даних і віддалений доступ до баз даних і Інфосистема аеропорту шляхом використання мультислотового режиму (Multi Slot Packet Data) і WAP браузера, який використовується для розподілу ресурсів, завдань і управління персоналом, синхронізації часу, визначення місцезнаходження співробітників і транспортних засобів.

Рішення з географічним резервуванням відповідає вимогам безпеки і надійності. Комутаційні пристрої, розташовані в різних місцях, забезпечують працездатність навіть у разі повного фізичного пошкодження одного з них. Базові станції також оснащені резервними сайтовими контролерами і дубльованою системою харчування для надійного радіозв'язку у всіх частинах аеропорту, навіть при наявності збоїв живлення. Система аутентифікації Motorola Solutions забезпечує захист від несанкціонованого доступу. Крім того компанія "Доля і Ко. ЛТД " співпрацювала з Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України щодо захисту інформації. В даний час Dimetra IP офіційно дозволена для застосування в державних організаціях України.

Аналоговий шлюз забезпечив інтеграцію нової системи радіозв'язку TETRA зі старою аналоговою системою. Телефонний шлюз дозволяє зв'язуватися абонентам телефонної мережі з TETRA радіостанціями аеропорту. Вся інформація, що передається всередині радіомережі TETRA записується і протоколюється в режимі реального часу. Інтегрована функція GPS надає можливість автоматично передавати розташування користувача диспетчеру.

БІЗНЕС-ЦІННІСТЬ

Інтегрована система TETRA від Motorola Solutions забезпечує високоякісний, виключно надійний зв'язок в будь-яких ситуаціях. Персонал має прямий доступ до необхідної інформації в режимі реального часу. Ефективне відстеження, планування і розподіл ресурсів забезпечує максимальне використання можливостей аеропорту для забезпечення ефективної роботи, як техніки, так і персоналу.

Дорогий час простою літаків значно скоротилося. Також досягнуто скорочення витрат до 20% і економія часу до 10%.Переваги

  • Підвищена якість обслуговування: надійний обмін даними, висока оперативність і прискорений оборотний цикл гарантують кращу якість обслуговування пасажирів
  • Ефективне використання часу в процесі управління: зниження кількості простоїв літаків до 10% за рахунок підвищення продуктивності роботи персоналу
  • Значне зниження витрат: використання системи знизило на 20% втрати річного доходу, що виникають із-за простою літаків і пов'язаних з цим витрат, а також належним чином оформленої документації; також скорочені витрати на персонал на 10% завдяки поліпшеному планування в режимі реального часу
  • Індивідуальне, що масштабується, комплексне рішення: гнучка архітектура технології Dimetra IP Compact ідеально підходить для застосування в системі аеропорту з великою завантаженістю при використанні в галасливій обстановці аеропорту
  • Надійність системи в критичних ситуаціях: Географічне резервування забезпечує відмінне рішення для аварійних випадків
  • Підвищена безпека: платформа Dimetra IP забезпечує захист від несанкціонованого доступу і прослуховування
  • Оптимальне і надійне покриття: широке радіопокриття з усього лише двома базовими станціями знижує витрати на інфраструктуру і гарантує зв'язок на всій території аеропорту
  • Захист від перешкод і неперевершена якість звуку: критично при використанні в галасливій обстановці аеропорту

Зацікавила наша пропозиція?

Зв'яжіться з нашим менеджером або залиште заявку:

*
*