Новини

img

Компанія Motorola Solutions сьогодні анонсувала про надання мобільних додатків, програмного забезпечення та послуг для мережі FirstNet™

25.07.2017 16:55:00

Рішення Motorola та AT&T - найкращі рішення LTE для загальнонаціональної мережі громадської безпеки США FirstNet™

Motorola Solutions пропонує мобільні додатки, програмне забезпечення та послуги, які допомагають забезпечити комунікаційні можливості нового покоління для громадської безпеки США

Компанія Motorola Solutions сьогодні анонсувала про надання мобільних додатків, програмного забезпечення та послуг для мережі FirstNet™ в рамках своєї ролі в команді AT&T, обраної урядом США, для розвертання першої в країні загальнонаціональної бездротової широкосмугової мережі громадської безпеки.

"Ми пишаємося тим, що продовжуємо зміцнювати наші відносини з AT&T і продовжуємо свою унікальну роль, яка підтримує надання послуг FirstNet™ громадським структурам безпеки", - сказав Брюс Брда, виконавчий віце-президент з продуктів та послуг Motorola Solutions. "Ми будемо працювати рука об руку з AT&T та cлужбами швидкого реагування, щоб забезпечити нове покоління можливостей передачі голосу, даних та повідомлень для громадської безпеки США. Наші рішення допоможуть клієнтам перетворити свої комунікації на покращену безпеку для американців та для cлужб швидкого реагування."

Мережа FirstNet буде загальнонаціональною, сумісною мережею, призначеною для служб швидкого реагування, коли вона буде потрібна. Працюючи з AT&T, рішення Motorola Solutions допоможуть забезпечити надшвидкий доступ в інтернет пристроям та рішенням, для потреб нацбезпеки. Це дасть змогу групам швидкого реагування мати доступ до найважливішої інформації та оперативної інформації, що дозволить швидше приймати рішення, покращити ситуативну обізнаність та досягти кращих результатів.

"Громадська безпека шукає просунуті, сумісні можливості зв'язку та співпраці", - сказав Кріс Самбар, старший віце-президент FirstNet™, AT&T Global Public Sector. "Працюючи з компаніями Motorola Solutions та іншими ключовими членами команди, ми допоможемо постачати пристрої та програми, що підтримують широкосмугове з'єднання, які будуть сертифіковані для використання громадською безпекою, що шукає послуги FirstNet™".

Пристрій Motorola Solutions LEX F10, розроблений спеціально для громадської безпеки, був сертифікований для мережі AT&T LTE. Компанія також представить набір мобільних додатків, таких як карти та обмін повідомленнями, спеціально розроблені для унікальних потреб громадської безпеки. Цей набір буде працювати практично безперервно між мережею FirstNet™ та сухопутними мобільними мережами радіозв'язку (LMR), а також іншими програмними засобами та послугами, які підтримують нові можливості мережі FirstNet.

Довірений партнер вже на протязі 90 років в сфері громадської безпеки, Motorola Solutions пишається тим, що FirstNet™ вважається одним із чотирьох загальнонаціональних рішень LTE для національної безпеки, в реалізації якої компанія відіграє ключову роль