Новини

img

Новини

img

Відбувся круглий стіл з Його Високоповажністю, Послом США Вільямом Тейлором.

26.06.2019 11:00:00

У середу, 26 червня, в Американо-Українській Діловій Раді (USUBC) відбувся круглий стіл з Його Високоповажністю, Послом США Вільямом Тейлором. Зустріч відбулася в приміщенні конференц-залу SigmaBleyzer, а модератором виступив - Morgan Williams, президент USUBC.

img

НАКО провів зустріч з представниками ДК УКРОБОРОНПРОМ, атташе з питань оборони та безпеки ЄС та НАТО, представниками приватного сектора ОПК, міжнародними та місцевими експертами галузі.

18.06.2019 17:28:00

Основним елементом дискусії стала презентація ключових висновків та рекомендацій останніх досліджень #НАКО щодо корупційних ризиків та ефективності функціонування державного концерну УКРОБОРОНПРОМ.

img

В Україну з робочим візитом прибула делегація США на чолі зі старшим радником з питань реформування оборонного комплексу Дональдом Вінтером.

05.06.2019 17:24:00

Метою візиту делегації є вивчення стану справ в оборонному секторі України, для подальшого напрацювання рекомендацій щодо реформування та розвитку українського ОПК.

Окрему увагу керівництво делегації приділило діяльності Ліги оборонних підприємств, яка є невід’ємною частиною ОПК України.

Саме тому, 5 червня, на базі ПрАТ «НВО «Практика», відбулася презентація діяльності Ліги членам поважного представництва зі Сполучених Штатів.

img

Вітаємо всіх військовослужбовців морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України з професійним святом!

23.05.2019 17:19:00

Морська піхота — еліта не лише Військово-Морських Сил, але й в цілому Збройних Сил України. Її гасло «Вірний завжди» означає, що мужнє плече морського піхотинця надійно забезпечує мир і спокій українців, і ми поправу цим пишаємося.