Новини

img

Новини

img

Компанія "ДОЛЯ і КО.ЛТД" стала почесним членом "Ліги оборонних підприємств України"

24.07.2017 14:58:00

13 липня на засіданні Конференції Правління «Ліги оборонних підприємств» (вищого керівного органу Ліги) було прийнято рішення про прийняття до Ліги та введення до складу Правління Ліги компанії «ДОЛЯ і КО. ЛТД»

«Ліга оборонних підприємств» об'єднує підприємства, які розробляють, виробляють або сприяють просуванню на ринок продукції і послуг оборонного та подвійного призначення, а також супутню продукцію.

img

Встановлено тисячну систему TETRA, компанії Motorola Solutions

26.04.2017 14:48:00

В “Центрі передових технологій TETRA” Motorola Solutions виготовлено тисячну систему TETRA! 1000 систем TETRA, в тому числі 25000 базових станцій забезпечують критично важливі комунікації для мільйонів користувачів по всьому світу. Компанія Motorola Solutions інтегрувала свою тисячну цифрову систему радіозв’язку TETRA та двадцяти п’яти тисячну базову станцію, що була виготовлена в Центрі передових технологій TETRA в Берліні. Однотисячна система TETRA була встановлена у Тігельскій в'язниці в м. Берлін і буде використовуватися для забезпечення критично важливих комунікацій для співробітників.

img

Cкарга про порушення патентних прав і комерційної таємниці в обласний суд Дюссельдорфа, (Німеччина)

24.04.2017 14:52:00

Проти Hytera Communications Corporation Limited Шеньчжень (Китай) і Hytera Mobilfunk GmbH of Bad Munder (Німеччина) компанія Motorola Solutions подала ще одну скаргу про порушення патентних прав і комерційної таємниці в обласний суд Дюссельдорфа, (Німеччина) 

Motorola Solutions в скарзі стверджує, що засоби радіозв’язку Hytera, які підримують технологію транкінгу є контрафактними, та порушують патент Motorola Solutions EP 2 342 851 B1. Motorola Solutions вимагає в судовому порядку заборонити компанії Hytera пропонувати і поставляти радіобладнання, що підримує функцію транкінгу в Німеччину, а також відкликати та знищити контрафактну продукцію.

img

Motorola Solutions подала скаргу проти Hytera, про порушення патентних прав.

04.04.2017 12:32:00

Motorola Solutions подала скаргу про порушення патентних прав в Комісію з міжнародної торгівлі США (далі - «КМТ») проти Hytera Communications Corporation Limited (SHE: 002583) ("Hytera") міста Шеньчжень, Китай. Ця справа йде в слід судовим позовам про порушення патентів і комерційної таємниці, поданим компанією Motorola Solutions проти Hytera 14 березня 2017 року в окружний суд Північного округу штату Іллінойс, США