новости

img

новости

img

Голова ДПСУ, полковник Сергій Дейнеко, відвідав виставку-презентацію, продукції підприємств учасників ГС «Ліга оборонних підприємств України»

17.07.2019 11:05:00

16 липня, Голова Державної Прикордонної служби України, полковник Сергій Дейнеко, відвідав виставку-презентацію, продукції підприємств учасників ГС «Ліга оборонних підприємств України», розгорнуту на території ПрАТ «НВО «Практика»

Голові прикордонного відомства було презентовано широкий спектр продукції приватних вітчизняних зброярів.

Апаратно-програмний комплекс захищених мобільних переговорів «Secure Phone», радіостанції «ЛИБІДЬ» та «AGENT», ретранслятори, тактичі гарнітури, патрульний радіолокатор «Барсук», радіолокатор «Лис», мобільний комплекс боротьби з БПЛА «Полонез» та радіоелектронну рушницю для протидії БПЛА, прилади нічного бачення, шоломи, балістичні маски, системи управління тактичної ланки, тренажери-симулятори, системи радіаційного контролю, засоби для хімічного та біологічного захисту, системи кондиціювання та обігріву для бронетехніки, польових таборів та шпиталів, роботизовані комплекси «Ласка» і «Скорпіон», дизельні генератори спеціального призначення, засоби індивідуального бронезахисту та інше спорядження – все це та багато іншої з тієї продукції, яка виробляється підприємствами – учасниками Ліги оглянув Сергій Дейнеко.

img

З Днем Національної Поліції!

04.07.2019 11:02:00

Щиро вітаємо працівників Національної поліції України, ветеранів правоохоронних органів з професійним святом!

Здійснення щоденної надважливої місії, покладеної на Вас, вимагає виняткової відповідальності, ретельності та високої фахової підготовки.

На поліцію покладено дуже відповідальне і благородне завдання – захист здоров’я і життя людей, прав і свобод громадян, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, забезпечення громадської безпеки.

В День професійного свята прийміть щиру подяку за Вашу самовіддану службу. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками в житті! Бажаємо відважності, стійкості та наснаги, міцного здоров'я та родинного тепла Вам та вашим близьким!

img

З Днем Конституції України!

28.06.2019 10:59:00

Шановні друзі та партнери!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави, як повноправної учасниці світового співтовариства.

img

Состоялся круглый стол с Его Превосходительством, Послом США Уильямом Тейлором.

27.06.2019

В среду, 26 июня, в Американско-Украинском Деловом Совете (USUBC) состоялся круглый стол с Его Превосходительством, Послом США Уильямом Тейлором. Встреча состоялась в помещении конференц-зала SigmaBleyzer, а модератором выступил - Morgan Williams, президент USUBC.