новости

img

новости

img

Состоялся круглый стол с Его Превосходительством, Послом США Уильямом Тейлором.

27.06.2019

В среду, 26 июня, в Американско-Украинском Деловом Совете (USUBC) состоялся круглый стол с Его Превосходительством, Послом США Уильямом Тейлором. Встреча состоялась в помещении конференц-зала SigmaBleyzer, а модератором выступил - Morgan Williams, президент USUBC.

img

Первый конкурс проектов оборонных технологий в рамках Sikorsky Challenge

14.05.2019

В Украине стартовал первый конкурс проектов оборонных технологий, который проходит в Национальном техническом университете Украины "Киевский политехнический институт имени Игоря Сикорского".

img

11 квітня Київ зустрів головну подію вітчизняного телеком- та ІКТ-ринку – Міжнародний Гранд Форум «Навколо Кабелю. Навколо IP. Академія FTTx. Навколо IoT. Smart Building» #BIS2019

11.04.2019

В рамках форуму, відбулась панельна дискусія експертів галузі з темою "Застосування бездротових технологій зв'язку TETRA, Wi-Fi і ін. для критично важливої інфраструктури та масового ринку."

Представник компанії ДОЛЯ І КО.ЛТД взяв участь в дискусії та виступив з цікавим докладом щодо перспектив технології "#TETRA в епоху технологій 4G/5G: бути чи не бути?".

img

Компанії ДОЛЯ - 28!

08.04.2019

Компанії ДОЛЯ І КО. ЛТД - 28!

За 28 років існування стільки великих, складних і успішних проектів ми реалізували! Багато надійних партнерів і замовників зустріли на своєму шляху!

Ми пишаємося кожним виконаним проектом, адже ми не просто робимо свою справу, ми проживаємо разом кожну хвилину. Ми пишаємося командою, яка щодня вкладає частинку своєї душі в розвиток компанії. Ми цінуємо власну репутацію надійного партнера, системного інтегратора та виробника радіообладнання і завжди прагнемо бути кращими.